Friends may die like a gold fishes in your dreams

17. června 2012 v 17:06 | Opilá tichem |  Otrávenej Frederick
"Budiž ti zem lehká, ty odpudivé smrádě."
_Byl jsi osudem nás, životem znavených a pro svět příliš zabšklých panen obalených v pavučinovém pápěří. Týral jsi tisícero duší našeho osudu řečmi o dusivé nesmrtelnosti a co se nestalo, divná to věc! Snad umíráš dlouho a bolestivě. Snad tvé oči vytékaly z prokrvených důlků při zvucích škrábání tvých nehtů o zeď v naději, že dostaneš své tělo daleko z míst, kde jsi se tak potupně zrodil. Ta tma, ach, ta děsivě svírající tma držící tě pod krkem.. všiml sis, jak náhle přestala hladit zpocenou šíji? Konec hrané odvahy a falešného pobavení v době, kdy slyšíš jen ozvěnu dopadajících perel jako sklo se tříštících o zarudlými kameny dlážděnou stezku mrtvých. Žádný tunel konejšivého sametově bílého světla, jímž by tě doprovázeli tví nejdražší. Jen bolest stékající po stěnách a fialová vůně vlasů "nevinných" smilníků.
_Když vzpažils k těžkým nebesům, k mračnům plných kyselého deště, doufaje že dokážeš narovnat chladem zkřehlé prsty a nehty se zabořit do obzoru, všechny zpopelněné kurtizány tušily zkázu brzy pryštící z hnisajících ran ve tvaru půlměsíců, neboť dlouhé nehty byly klíčem k zpřístupnění nebeských odpadních vod na naší realitu. Cítíš vítr? To jen zvuk míjel se s tichem, vrhaje na svůj protějšek majetnické pohledy, pohledy střežícími si svůj revír plný nepsaných zákonů. To je ta hra, kterou prohraješ i přesto, že jsi ani nevěděl o tom, kdy a při jaké příležitosti jsi vlastně začal hrát. Hra plná pomíjivého nadšení, překážek a nespravedlností, přičemž je vítěz dávno daný. Tušíš zkázu? Zavřu oči, jen na chvíli, byť s velkou námahou.
_S Frederickem nasloucháme pravidelnému zvuku bubnu, stále se přibližujícímu k našim takzvaným tělům. Vzbuzovaná chuť na špatnosti, na sadomasochistické orgie Neorganizovaného Jsoucna, nekontrolovatelně roste tak, jako samotná marnivost v tomto století - totiž neskonale rychle, aniž by někdo kdy pomyslel na to jak zpomalit. Zelenavé stíny přicházejícího panstva brzy tvoří jednolitý dav touhou po pomstě zkřivených tváří, dychtících po krvi, potupě a smrti. Stojíš jim vstříc s v pranýři uvězněných zápěstích a krku, na němž spočívá veškerá váha tvého provinění. Kolik let jsi mohl žít a kolik umírat? Proč se ptát, když už ani nevíš v čem hnije tvá sebeúcta. Hledat smysl života nemůžeš, neboť je již stanoven od tvého narození. My víme, že na nás nikdo laskavě nepohlédl a tiše se nezeptal, chceme-li opravdu prožít ten nespočet životů pozvracených osudem, jehož smysly jsou omámeny levným chlastem. Ztrácet se v havraním skřehotání a vyřezávat si do těla básně, pamatovat si alespoň polovinu z toho, co v životech zkazíme, ach, jak moc provinění bychom byli jen schopni na svých bedrech unést? Uvězněni v pranýři. Ta stvoření před tebou, jejich tváře značí tisícero tváří tvého osudu. Házeje po skvělém cíli všechno, co našli na zemi při cestě na náměstí Odsouzených, smějí se a křičí na tebe vše, co ti měli říci jiní, dávno a dávno, v tvých promarňovaných životech. Cokoliv, co zasáhne tvé tělo, náhle rozjasní tvou mysl a ukáže vše, cos měl již dávno za zapomenuté. Křivdy, lži, smilstvo, ponížení, opilství, smrtelné agonie, všechno se ti náhle zjevuje v barvitých důkazech tvého zla. Zahlcen vzpomínkami padneš na dřevěné podium, krváceje slova z roztržených kolen. Protože věříš v nicotu mezi nebem a peklem. Je jen peklo nazývané zemí a nebesa, kterým jsme dodavateli sexu a heroinu.
_Frederick již řekl, žes žil dlouho. A marně. Tak spi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elis Warner Elis Warner | Web | 18. června 2012 v 10:08 | Reagovat

Uchvacující..jako vždy. Přestože by bylo jistě mnohem poutavější pozorovat běh postranních myšlenek, které doprovázely ty hlavní, během toho, co jste tohle psala..nebo psali?
Mohu se nad tím smát i vztekat..Protože v tom vidím sebe, ale i jiné..Nejspíš jsme všichni zprzněni osudem, a proto neděláme nic jiného, že przníme osudy dalších, abychom v tom nedejbože nebyli sami..

2 Cheap Ugg Boots Uk Cheap Ugg Boots Uk | E-mail | Web | 21. září 2012 v 17:40 | Reagovat

i genuinely like your world-wide-web internet site. Its really informative. Goodbye!

3 Nike NFL Jerseys Nike NFL Jerseys | E-mail | Web | 24. září 2012 v 8:43 | Reagovat

Very good brief and this post helped me alot. Say thank you I searching for your facts.

4 Cheap Ugg Boots Cheap Ugg Boots | E-mail | Web | 27. září 2012 v 8:13 | Reagovat

Intimately, the submit is definitely the very best on this precious topic. I concur with your conclusions and will eagerly look forward in your coming updates!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama