Šedý zákal křišťálového zrcadla

9. října 2012 v 19:53 | Frederick |  Bylo nebylo
~
_Víly 21. století; schizorfenní naivky; po smrti prahnoucí děvčátka, jejichž vsugerované "depresivní" životy jim dočista zatemnily logické uvažování; červovité patvary nedůležité stejně, jako mapovité skvrny na vysoce hořlavých ubrusech v kouřem vyčpělích špeluňkách četných přistěhovaleckých čtvrtí; zpropadení hlísti, hemžící se v útrobách pouličních psů společnosti, oplývající všudypřítomnou korupcí; unavené bytosti na bázi mikroorganismů, žijících v tůni plné poševního výtoku.
_Maminka chtěla krásné poupátko. Cosi se zvrtlo a vzešla jsem z toho já: trochu narušená existence, jejíž smysl život doopravdy zeje v pouhoupouhé vidině smrti. Tolik života v jednom bezešvém těle, tolik chorob v jedné jediné myšlence.
Ne, nenaplňují mě názory lidí. Ale mrzí mne, že mne nenaplní ani názory mé rodiny na mě samotnou.
Na to ošklivé nepovedené dítě.
_Nehromadí se ve mne nenávist oproti mé rodině, ani pocit sebelítosti. Lituji mou matku. Protože má ohyzdnosti zjevně nepramení z dědičných kořenů, míza přetnutých žil cedrů vtekla do jiného, prvorozeného tvorečka, kterému to - žel bohu - snad ani nevyčítám. Mrzí mne to, že moje máti, kterou jsem považovala za bytost, jejíž zrak dosahuje vjemů nejen na fyzické úrovni, ale také na úrovni, v níž může spatřit i krásu niterní. Buď nic takového nevidí, nebo je mé nitro stejně nestvůrné jako mé tělo.

"Chtěla jsem mít krásné poupátko."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maky Maky | Web | 9. října 2012 v 21:02 | Reagovat

Věřím, že v něčích životech si nenahraditelná osůbka. :) Někdo by měl tvé máti vysvětlit, jaký poklad doma má.

Překrásný design.

2 Creepy cake Creepy cake | 16. října 2012 v 21:09 | Reagovat

Jste moje holčička, a já vás nedám.
Prostě ne.
Ne.
Ne.
Ne.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama